Ads 468x60px

wtorek, 3 grudnia 2013

Smok tytanowy

Źródło: deviantart, autor: Dragon1988

Mamy teraz w domu smoka tytanowego. Smok tytanowy, jak sama nazwa wskazuje, różni się tym od zwykłego, że jest wzmocniony tytanem. Jest bardzo żarłoczny (pochłania wszystko), dużo śpi, przejawia spore zainteresowanie ruchomymi obrazami, na razie jest nieco niemrawy, ale to się pewnie zmieni. Niekiedy fuka i zieje ogniem, nie daje się dotknąć, ale zdarza się też, że przychodzi na pieszczoty... Ma potężny głos i jak ryknie, to aż się ściany trzęsą. Potrafi obsługiwać telefon oraz komputer (to chyba jakaś nowa generacja smoków) i uwielbia się nimi bawić, czym nie różni się zbytnio od osobników ludzkich oraz smoków nietytanowych (takiż egzemplarz również posiadamy). Smoki tytanowe chyba nie lubią czytać (a może to cecha indywidualna tego osobnika, nie wiadomo), bo podsuwane egzemplarze "Władcy pierścieni" są regularnie ignorowane. Smok nie lata.

PS. Wszystkim, którzy myśleli o smoczej rodzinie w zeszłą środę, trzymali kciuki, wspierali słowem i myślą, dziękuję z całego serca! Chyba pomogło (patrz wyżej).

19 komentarzy:

 1. Chyba z 10 razy przeczytałam zdanie "Mamy teraz w domu smoka tytanowego" i już zaczynam podskakiwać z radości! Wspaniała wiadomość. Serdeczności dla dzielnego Smoka!

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech smok wraca do sił , ale nie zieje czasem ogniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać takie czasy, że są też smoki tytanowe... :) Oby wracał szybko do formy!
  Może nie lubi pierścieni? Albo władców? ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Taka siła dobrej woli ze strony bibliofilów musiała się ucieleśnić pod postacią takiego wzmocnionego tytanem smoka - obu teraz rósł już zdrowo i szybko by wyrosnąć na Wielkiego Tytanowego Smoka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to teraz masz cyborga.;) Cieszę się bardzo, że wszystko z małym w porządku i dochodzi do siebie.:) A jaki teraz będzie szpan przed kolegami!;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiedziałam, że będzie dobrze :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Smok wzmocniony tytanem będzie od tej pory niezniszczalny, więc możesz już być spokojna :) Zdrowia dla niego i spokoju ducha dla Was!

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciesze sie bardzo :-)))))))))))))))))))). Szybkiego powrotu do formy dla Smoka! :-)))))))

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciuki za szybki powrót do formy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ho, ho, ho! Jako wychowana na grze Heroes of Might and Magic zapewniam Cię, że właśnie uzyskałaś możliwość obcowania z nadzwyczajną jednostką, obiektem pożądania wielu, którzy łamali sobie głowy nad tym, czy lepszy tytan czy też smok. Tytanowy smok bije ich wszystkich na głowę!
  A tak poza tym, bardzo się cieszę:)

  OdpowiedzUsuń
 11. Tolkiena, Smokowi? Nie lepiej grę o tron? Chyba, że to jeszcze zbytnie smoczątko, by takie lektury czytać. Ale tytanowy? To brzmi dumnie!!!
  Cieszę się, Agnieszko, i przesyłam Wam same pozytywne myśli, mając nadzieję, że nie odbiją się od tytanowej powłoki Smoka ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Smok to najlepszy przyjaciel człowieka :)

  OdpowiedzUsuń